Андрій Пархоменко: "Ми більше заслуговували на поразку, аніж на нічию"

На післяматчевій прес – конференції головний тренер ФК «Одеса» Андрій Пархоменко визнав те, що наша «Буковина» здобула закономірну перемогу. Зокрема, Андрій Вікторович зазначив: «Якщо казати про гру, то ми знали, що в останніх матчах «Буковина» перемагала. Ми переглядали матчі та розуміли те, що «Буковина» - дуже вмотивована та хороша команда. Все те, що ми побудували у першому таймі, у нас не вийшло. Це, напевно, сталося завдяки суперникові.

 

Ми у першому таймі повністю «провалилися». Вважаю, що це, напевно, найгірші моменти у грі за той час, що я треную команду. Однак, мене більше засмутило інше. Ми вийшли на поле без якоїсь мотивації. Я розумію те, що можна програти. У гравців може щось не виходити. Це інша справа.Мені зрозуміло, що у нас «випали» ключові футболісти. Ці футболісти для нас, як половина команди.

 

Скажу відверто: у першому таймі ми повинні були програвати з дуже великим рахунком. Єдине те, що у нас був шикарний момент. Один в один виходив Степанишин. Він, як завжди не забив. Степанишин, напевно, вирвав половину поля. Знову ж таки: якщо би він забивав, то тут, напевно, не грав би. «Буковина» заслужено забила нам гол, бо все йшло до цього. Не можна демонструвати такий футбол, як ми.

 

У другому таймі ми перебудувалися. Відбулася жорстка розмова в роздягальні. Зірка – не зірка, однак регалії, то вже минуле. Треба показувати те, який ти сьогодні футболіст. У другій половині гри серйозні моменти не створила жодна з команд. Була рівна і дуже хороша гра. І все ж, ми більше заслуговували на поразку, аніж на нічию. Все те, що сьогодні відбулося, напевно, є закономірним.

 

ФСК "Буковина"