Вадим Мельник: «Мій гол – це заслуга усієї команди»

Перемогу «Буковині» у матчі з одеською командою приніс влучний удар нашого капітана Вадима Мельника. Футболіст, який під час своєї кар’єри грав у атакуючій ланці, забив свій третій гол у офіційних матчах за чернівецький колектив. Після завершення сьогоднішнього матчу клубна прес – служба поспілкувалася з Вадимом.

 

  • Вадиме, сьогодні тобі вдалося вразити ворота ФК «Одеса». Саме твій гол і приніс перемогу «Буковині» …

 

  • У першому таймі ми мали багато моментів для того, щоби забити гол. Зрештою, нам вдалося відзначитися. Мій гол – це заслуга усієї команди. Найголовніше те, що ми сьогодні перемогли. Дай Боже, щоби і у наступних матчах «Буковина» здобувала три очки.  Цього хочуть наше керівництво, вболівальники. Мені ж хочеться подякувати нашим вболівальникам за підтримку, які приходять підтримати нас. Було б добре, якщо би на ігри «Буковини» людей  приходило все більше і більше.

 

Усі бачили, що у другому таймі «Одеса» показала «зуби». У одеській команді виступає 8 футболістів, які пограли у елітному вітчизняному дивізіоні. Такі лідери, як «Металург» і «Говерла – Закарпаття» ледве виграли в одеської команди. Ми ж сьогодні заслуговували на перемогу.

 

  • У наступних матчах «Буковина» зустрінеться з такими сильними командами, як «Металург», «Говерла – Закарпаття», ФК «Севастополь». Як ти оцінюєш наші шанси на продовження переможної серії ?
  •  
  • Ми будемо намагатися і у цих зустрічах взяти очки. Сьогодні можна порадіти від перемоги, а завтра вже треба думати про наступний матч.
  •  

ФСК "Буковина"