Дмитро Мельничук: «Гравці «Буковини» будуть «битися» на футбольному полі»

 

Шість років тому у кубковому матчі «Буковина» - «Арсенал» грав захисник Дмитро Мельничук. Зараз чернівчанин мешкає у російському місті Нижній Новгород. Завітавши до рідної домівки, Дмитро поділився враженнями від зустрічі шестирічної давності, а також оцінив шанси «Буковини» на перемогу у поєдинкові, який відбудеться завтра.

 

 • Дмитре, які у тебе залишилися враження від гри проти «Арсеналу» ?
 •  

Якщо ми би поступилися «Арсеналу», то нас би ніхто не критикував. У 2005 році ми грали, так би мовити, за «дякую». А коли на стадіон прийшло 8 тисяч вболівальників, то наша команда хотіла показати те, що ми не просто колектив другої ліги, а клуб із славетною історією. Шість років тому в «Буковині» грали переважно молоді футболісти. З досвідчених гравців був лише Василь Тофан. У чернівецькій команді грали місцеві футболісти, які прагнули проявити себе перед рідними вболівальниками. Нам не хотілося впасти, так би мовити, обличчям у багнюку.

 

У матчі з «Арсеналом» наші хлопці показали все те, що можуть. Результат вже був на другому місці. Звісно, прикро те, що ми пропустили гол наприкінці зустрічі. У нас був шанс дійти до додаткового часу, а пенальті, то вже така справа. Незважаючи на поразку, вболівальники були задоволені нашою грою.

 

 • Шість років тому ти зазнав травми у боротьбі з досвідченим футболістом Сергієм Коноваловим…

 

 • Сам момент я не пам’ятаю. Коли піднявся, то побачив на руках кров. Здається, що навіть почав плакати. А замін у «Буковини» вже не було. Мені перебинтували голову, і я продовжив гру. А Коновалова відвезли у лікарню. До речі, коли Сергій приїжджав у Чернівці в складі ветеранів київського «Динамо», то пригадував цей ігровий епізод.

 

 • Як ти оцінюєш шанси «Буковини» на перемогу в цьогорічному поєдинку проти столичної команди ?
 •  
 • Шанси перемогти у «Буковини» є. Тим більше, що матч відвідують багато глядачів. Треба витримати перші 10 – 15 хвилин. Вони будуть бігти вперед. А судячи з результатів, цього сезону чернівецька команда добре грає в захисті. У «Буковини» в кожній ланці є досвідчені гравці. Той же Вадим Мельник пограв у добротних командах. Гравці чернівецької команди будуть «битися» на футбольному полі. Це дуже часто є запорукою успіхів колективу. Звісно, що «Арсенал» є фаворитом поєдинку. Однак, якщо буде недооцінка, то це збільшить шанси «Буковини» на перемогу.
 •  
 • Чи спілкуєшся з Олександром Семенюком та Олегом Керчу, з якими разом протидіяв «Арсеналу» ?
 •  
 • З цими хлопцями бачився буквально перед нашою розмовою. Спілкуюся переважно з ними, а також із Степаном Маковійчуком і Валерієм Блажко. Я не можу сказати, що ми часто спілкуємося. Звісно, що переживаю за хлопців. Зі своїх колишніх партнерів у «Буковині» регулярно спілкуюся лише з Володимиром Кифяком.

 

Володимир Кифяк: «Коновалова «з'їв» Дмитро Мельничук»

 

У 2005 році в нападі чернівецької «Буковини» грав Володимир Кифяк. У матчі проти київського «Арсеналу» Володимир був помітним на футбольному полі і навіть мав шанс принести нашій команді перемогу. Напередодні вчорашньої зустрічі прес – служба ФСК «Буковина» поспілкувалася з Володимиром Кифяком.

 

Володимире, чим тобі запам’ятався матч шестирічної давності ?

 

Приємно те, що ми грали при заповнених трибунах. Якщо не помиляюся, то на матчі було присутні десь 8 тисяч уболівальників. Шанувальники футболу нас підтримували, а ми мали непогані шанси перемогти. Наприкінці матчу я міг забити гол. Не пощастило.

 

Пригадую, що «Арсенал» привіз не основний склад. Мені запам’ятався син тодішнього головного тренера київської команди Баранова. Такий великий і, так би мовити, «без голови». Звісно, що запам’ятався досвідчений Сергій Коновалов. Однак, наш захисник Діма Мельничук, так би мовити, «з'їв» Коновалова.

 

 

Чи спроможна «Буковина» сучасного зразка перемогти столичний колектив ?

 

Звісно, що є. Найголовніше те, щоби хлопці повірили в себе. Я розмовляв із Сашком Семенюком. Він сказав, що спробує забити «Арсеналу», а команда здобуде перемогу. Я вірю у нього.

 •  

ФСК "Буковина"