«Буковина» (Чернівці) – «Сталь» (Алчевськ) – 1:0 (0:0)

19 листопада. СОУ «Буковина». 2500 глядачів.

Арбітр – Чижевський (Київ), асистенти арбітра – Дробітько (Полтава), Соломчак (Тернопіль), четвертий арбітр – Найко (Чернівці), інспектор ФФУ – Чорний (Донецьк).

«Буковина»: Мусієнко, Олефір, Басов, Вечтомов (Циколія, 87), Керчу, Дорош, Гунчак, Сантрапинських (Ушаков, 71), Маковійчук, І. Мельник (Орловський, 90+2), Семенюк. Запасні: Чурілов, В. Мельник, Даньків, Рудченко. Тренер  - Вадим Заяць.

«Сталь»: Комарицький, Ховбоша, Колесниченко, Кондратюк, Сікорський, Одинцов (Локтіонов, 46), Поступаленко, Гавриш, Батюшин (Палагнюк, 46), Окана – Стазі, Колінс (Дегтярьов, 80). Запасні: Тельнов, Акименко, Мироненко, Мирошник. Тренер – Анатолій Волобуєв.

Гол: Гунчак (44).

Попередження: Поступаленко (25), Керчу (37), Сікорський (58), Басов (71), І. Мельник (73), Вечтомов (82).

Вилучення: Поступаленко (83, повторне попередження).

В останньому цьогорічному офіційному поєдинкові чернівецька «Буковина» приймала колектив «Сталь» (Алчевськ). Вже на 4 хвилині «рамці» чернівчан загрожував Гавриш. Після удару капітана «сталеварів» м’яч пройшов повз ворота. Через 4 хвилини на ударну позицію вже виходив капітан «Буковини» у цьому матчі Маковійчук. «Пострілу» Степана також забракло влучності. На 12 хвилині небезпечно пробивав зі штрафного Окана – Стазі. Наш воротар Мусієнко зумів зреагувати на удар футболіста з Конго.

А згодом буковинці втратили стовідсотковий момент для того, щоби засмутити голкіпера «Сталі» Комарицького. Сантрапинських зробив подачу на Маковійчука, який з убійної позиції пробив головою повз ворота. А на 25 та 35 хвилинах пробивав по воротах гостей кращий бомбардир «Буковини» Гунчак. Двічі на удари Руслана зреагував Комарицький.

А на 44 хвилині Гунчаку вдалося таки «розпечатати» ворота гостей. Після скидки головою Басова, Руслан відправив м’яча у ворота Комарицького. У другому таймі вдало діяв Мусієнко, який зміг зреагувати на удари Окана – Стазі та Гавриша. А ударам І. Мельника та Керчу забракло влучності. «Буковина» зуміла завершити футбольний рік перемогою з рахунком 1:0.