Головний тренер "Буковини" Вадим Заяць вирушив на лікування у Тель - Авів

Наприкінці минулого тижня головний тренер ФСК «Буковина» Вадим Заяць вирушив на лікування у Тель – Авів (Ізраїль). Про це повідомив генеральний директор чернівецького клубу Микола Клим. «Як і планувалося, Вадим Григорович продовжить лікування закордоном. Найближчим часом наш тренер перебуватиме під наглядом ізраїльських медиків. Скільки пробуде футбольний фахівець у лікарні «Іхилов», стане відомо пізніше.

 

Лікування Вадима Григоровича у Ізраїлі стало можливим завдяки керівництву клубу, губернатора Буковини Михайла Папієва та в.о. міського голови Віталія Михайлішина.  Ми сподіваємося, що Вадим Заяць найближчим часом проводитиме тренування «Буковини».  Приємно, що за відсутності Вадима Григоровича на тренерському містку у офіційних матчах чернівецького колективу, наша команда також виступала непогано. Зрештою, Вадим Заяць постійно перебував на зв’язку зі своїми помічниками», - зазначив Микола Анатолійович.

 

За словами Миколи Клима, наш клуб і надалі довірятиме Вадиму Зайцю. «Ми не розглядали і не розглядатимемо питання щодо зміни головного тренера «Буковини». Чернівецька команда перебуває у верхній частині турнірної таблиці. Вірю у те, що у 2012 році наш колектив виступатиме ще  краще», - сказав генеральний директор ФСК «Буковина».

 

Планується, що гравці «Буковини» зберуться наприкінці грудня. Тоді наші футболісти пройдуть, зокрема, медобстеження. А основні збори ФСК «Буковина» планує розпочати 20 січня 2012 року. Вже після цього стане відомий остаточний графік підготовки команди до офіційних матчів.

 

Довідка

 

Лікарня «Іхилов» друга за величиною ізраїльська лікарня — це гігантське «місто здоров’я», розташоване в центрі Тель-Авіва, в красивому місці, в оточенні зелені парків і блиску сучасних готелів. Лікарня «Іхилов» має в своєму розпорядженні фонд 1100 ліжок, штатом співробітників 3500 чоловік і більше 800 професорів і провідних лікарок. У штаті лікарні велика кількість учених зі світовим ім’ям. Лікарня є навчальною і науковою базою Тель-авівського Університету.

 

Зараз лікарня «Іхилов» має нові сучасні висотні корпуси з майданчиками для медичних вертольотів, оснащені за останнім словом техніки, чудові відділення з палатами на 1–2 чоловік і суперсучасне медичне устаткування, що ставить медичний центр «Іхилов» на один рівень з кращими  медичними центрами світу.

 

 

60 стаціонарних і 150 амбулаторних відділень лікарні охоплюють практично всі медичні проблеми від штучного запліднення і пологів до складних онкологічних операцій, операцій на відкритому серці і трансплантації органів. Лабораторії лікарні виконують всі обстеження, що існують на сьогодні, включаючи складні генетичні аналізи, ендоскопічні, радіоізотопні дослідження на найсучаснішому устаткуванні.

 

У лікарні виконуються ті, що всі існують сьогодні в світі види лікування. У співпраці з ведучими американськими клініками ведуться важливі дослідження, особливо в області боротьби з онкологічними захворюваннями. Дослідники госпіталю «Іхилов» розробили способи лікування раки шкіри без хірургічного втручання.

 

ФСК "Буковина"