«Буковина» відвідала Магальський дитячий будинок – інтернат

Сьогодні керівництво ФСК «Буковина» та гравці нашої команди відвідали Магальський дитячий будинок – інтернат Новоселицького району. Представники «Буковини» подарували інтернату м’ячі, футбольну атрибутику, солодощі. До речі, наш клуб посприяв у тому, що в одній зі спалень, у якій мешкають вихованці інтернату, зроблено ремонт.

 

Один із старожилів чернівецької «Буковини» - нападник Степан Маковійчук зазначив: «Приємно, що керівництво нашого клубу організувало такий захід. Діти, які мешкають у інтернаті потребують уваги. Буковинська команда і надалі займатиметься благодійною діяльністю».

 

 

У сьогоднішній благодійній акції також взяв участь секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин. Віталій Михайлович зазначив, що йому приємне те, що ФСК «Буковина» піклується про підопічних інтернату. «Головна футбольна команда краю допомогла мешканцям інтернату.  «Буковина» зробила велику справу. У майбутньому ми спільно з нашим клубом проводитимемо інші благодійні заходи», - сказав Віталій Михайлішин.

 

ФСК "Буковина"